تفاوت لوله پلی اتیلن تک جداره و دوجداره

برای خرید لوله پلی اتیلن تک جداره باید تفاوت آن را با لوله های پلی اتیلن دوجداره بررسی کنید. لوله های تک جداره پرفروش ترین محصولاتی هستند که در کشاورزی و آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت ها و ویژگی هایی که لوله های پلی اتیلن دارند موجب شده روز به روز تولید این محصول افزایش پیدا کند. طول عمر بالا، حمل و نقل آسان و مقاومت لوله در برابر خوردگی و ساییدگی مهمترین مزیت های لوله به شمار می‌ رود. در شرکت آب نهالان خلیج فارس تمامی لوله های پلی اتیلن با بهترین کیفیت به فروش می رسند. شما می توانید انواع لوله های پلی اتیلن که تک جداره هستند را با قیمت مناسب از این شرکت خریدتان را انجام دهید.

کارخانه-تولید-لوله-های-پلی-اتیلن-آبرسانی-در-شیراز

کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن در شیراز

بررسی تفاوت لوله پلی اتیلن تک جداره و دوجداره

برای بررسی تفاوت لوله پلی اتیلن دوجداره و تک جداره باید ویژگی های هر یک از آنها را به خوبی بشناسید. لوله های تک جداره را به عنوان لوله های فشار قوی معرفی می کنند. این نمونه از لوله ها برای انتقال دادن سیالات و آب در فشار بسیار بالا مورد استفاده قرار خواهند گرفت. لوله های پلی اتیلن که تک جداره هستند طبق استانداردهای بین المللی تولید خواهند شد.

 مشخصاتی که مربوط به لوله تک جداره پلی اتیلن می باشد متفاوت است. شما در زمین های ناهموار می‌ توانید به‌ راحتی لوله های تک جداره را به کار بگیرید. مقاومت لوله های تک جداره در برابر دمای بسیار بالا که تا ۸۰ درجه سانتیگراد است بسیار مناسب می باشد. مقاومت این لوله در برابر دمای پایین عالی است در برابر زنگ زدگی و خوردگی این نمونه لوله ها مقاومت زیادی دارند. همچنین باید بدانید که لوله های تک جداره در برابر فشار بالای ۱۶ اتمسفر مقاومت زیادی از خود نشان می‌ دهند.

کاربرد لوله های پلی اتیلن دو جداره

مشخصاتی که مربوط به لوله پلی اتیلن تک جداره بود را به طور کامل برای شما معرفی کردیم. اکنون باید در مورد لوله های دوبله دار اطلاعات بیشتری به دست آورید. لوله های دوجداره در برابر فشار خارجی و زمین لرزه مقاومت زیادی دارند. تعمیر و نگهداری لوله های دوجداره تا حدودی آسان است. مقاومت بالای لوله های دوجداره در برابر فشار خارجی و مواد شیمیایی به عنوان دیگر ویژگی‌ های محصول شناخته می‌ شوند. با مقایسه هر یک از لوله ها متوجه خواهید شد که کاربرد هر یک از آنها در چه زمینه ای است.

لوله پلی اتیلن تک جداره در شیراز

کاربرد لوله های پلی اتیلن تک جداره

 به طور کلی لوله پلی اتیلن تک جداره کاربردهای متفاوتی دارد. از لوله های تک جداره برای انتقال دادن مواد شیمیایی، آب و سیالات گرم کننده استفاده می کنند. البته آب و سیالات خنک کننده که در ساختمان ها و صنایع گوناگون وجود دارند را با استفاده از این لوله ها جابجا می نمایند. در صنعت انتقال هوای فشرده و همچنین سیستم خلع، لوله های تک جداره کاربرد زیادی دارند. برای حل کردن مشکلات زهکشی در انواع بزرگراه ها از لوله های تک جداره استفاده می کنند.

 باید بدانید که لوله تک جداره پلی اتیلن در ساختمان های اداری و مسکونی کاربرد زیادی دارد. در سیستم انتقال فاضلاب امکان استفاده کردن از لوله های تک جداره وجود خواهد داشت. تمامی استانداردهای بین‌المللی را برای تولید لوله های تک جداره رعایت کرده‌ اند. بر همین اساس شما  مقاومت زیادی از این لوله ها دریافت می کنید. در بسیاری از کاربردها نمی توانیم لوله های تک جداره را به کار بگیریم، به همین دلیل نیاز است لوله های دوجداره را برای برخی از پروژه‌ ها به کار بگیریم.

فرایند تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره

فرایند تولید لوله پلی اتیلن تک جداره و دوجداره فرق می کند. با توضیحاتی که ارائه دادیم شما به خوبی تفاوت لوله های دوجداره و تک جداره را متوجه شدید. در مورد لوله های تک جداره باید بدانید که این لوله ها با استفاده از مواد پلی اتیلن تولید می شوند. گرید هر یک از لوله ها ۱۰۰ است و کیفیت آنها بسیار عالی می باشد. لوله های پلی اتیلن به طور معمول در مدل‌ های گوناگون تولید خواهند شد. لوله های پلی اتیلن دارای لایه داخلی مناسبی هستند. فضای داخلی لوله خواص هیدرولیکی دارد. به طور کلی فرایند تولید انواع لوله های تک جداره به صورت اصولی طی می شود تا کیفیت آنها پایین نیاید.

قیمت-کارخانه-لوله-پلی-اتیلن-شیراز

قیمت لوله های پلی اتیلن تک جداره

قیمت لوله پلی اتیلن دوجداره و تک جداره با یکدیگر فرق می کند. تفاوت قیمت که بین این دو لوله وجود دارد را باید به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید. شما هر یک از انواع لوله های تک جداره و دوجداره را با قیمت متفاوتی می توانید برای ساختمان های اداری، مسکونی و … خریداری کنید. در صورتی که مایل هستید از قیمت انواع لوله ها اطلاعات دقیق داشته باشید می توانید با کارشناسان ما با شماره تماس 07137134577  مشورت نمایید.

ساختار لوله پلی اتیلن تک جداره

ساختار انواع لوله پلی اتیلن تک جداره با نوع دوجداره فرق می کند. پلی اتیلن دارای ساختار خاصی است. اتصال انواع اتم های کربن و عناصر دیگر کمک می‌ کند تا پلی اتیلن به وجود آید. این ساختار در عملکرد انواع لوله ها تاثیر زیادی می گذارد. اگر بتوانیم ساختار مولکولی بهتری را برای انواع پلی اتیلن به کار بگیریم، گرید پلی اتیلن بالاتر می ‌رود. در حال حاضر انواع لوله های تک جداره را به عنوان لوله های پلی اتیلن در بازار به فروش می رسانند. فرایند تولید و قیمت هر یک از مواد اولیه برای انواع لوله ها با یکدیگر فرق می کند. لوله های پلی اتیلن با مشخصات فنی و قیمت مشخص شده ای به فروش می رسند.  کاربردهای هر یک از لوله ها به یکدیگر متفاوت است که شما زمان خریداری باید این مسئله را به خوبی بررسی کنید.

کارخانه تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره در شیراز

گرید لوله های پلی اتیلن تک جداره و دوجداره

گرید انواع لوله پلی اتیلن دوجداره و لوله تک جداره را باید به خوبی بشناسید. انواع لوله های تک جداره با گرید مناسب تولید می شوند. در واقع یکی از مهمترین نکاتی که خریداران باید به آن توجه داشته باشند، بررسی گرید لوله پلی اتیلن است. لوله های پلی اتیلن با گرید 80،  63 و 100 به فروش می رسند. گرید هر یک از انواع لوله های پلی اتیلن را باید به‌ خوبی مورد بررسی قرار دهید سپس از محصول مورد نظر استفاده کنید. در چندین دهه گذشته فناوری های نوین کمک کرده ‌اند تا تولیدکنندگان چگالی مواد اولیه برای تولید لوله های تک جداره را افزایش دهند. دلیل افزایش چگالی این است که ضخامت لوله ها بیشتر شود. به طور کلی باید به خوبی بدانید که چگالی هر یک از مواد اولیه، امکان ساخت انواع لوله های پلی اتیلن را به بهترین نحو ممکن فراهم می‌ کند.

مزیت های لوله پلی اتیلن تک جداره

برای خرید لوله پلی اتیلن تک جداره باید مزیت های لوله را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. لوله های نسل جدید پلی اتیلن به گونه ای هستند که دارای ضخامت کمتری می باشند ولی توان زیادی دارند. در مقایسه با لوله های قدیمی باید بدانید که لوله های نسل جدید با توان بهتری تولید می شوند. لوله های تک جداره از جمله نسل های جدید لوله در صنعت به شمار می روند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. مواد مورد استفاده در لوله هایی که از نسل جدید هستند بسیار عالی می باشد. لوله های پلی اتیلن تک جداره چگالی بیشتری دارند، به همین دلیل این لوله ها دارای ضخامت کمتری هستند.

قیمت-لوله-های-پلی-اتیلن-آبیاری

 اگر گرید های متفاوت لوله را بشناسید می توانید بهترین نوع لوله های تک جداره را خریداری کنید. دقت داشته باشید لوله تک جداره پلی اتیلن در برابر خوردگی و ساییدگی مقاومت زیادی دارد. بر همین اساس نمی ‌توان این لوله‌ ها را در بسیاری از مکان ها به کار بگیرید. وزن کم لوله تک جداره در مقایسه با لوله های پلی اتیلن دوجداره موجب شده نوع تک جداره را در صنایع گوناگون به کار بگیرند.  توجه داشته باشید که زمان استفاده از انواع لوله های پلی اتیلن تک جداره باید نحوه نصب لوله را بشناسید. امکان نصب انواع لوله های تک جداره بسیار آسان است و این مسئله کمک می کند تا شما در کمترین بازه زمانی لوله ها را نصب کنید. قیمت مناسب لوله های تک جداره یکی دیگر از مزیت های لوله ها به شمار می رود.

ویژگی های منحصر به فرد لوله های پلی اتیلن تک جداره

 ویژگی های منحصر به فرد لوله پلی اتیلن تک جداره را باید بشناسید و سپس اقدام به خریداری این لوله نمایید. لوله های تک جداره در برابر مواد شیمیایی مقاومت زیادی دارند. انعطاف پذیری بسیار بالایی که از لوله های تک جداره دریافت می شود به عنوان یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ های لوله است. شما در دمای بسیار پایین می توانید انواع لوله های تک جداره را به کار بگیرید. اتصال راحت و طول عمر نسبتا بالای لوله های تک جداره به عنوان دیگر مزیت ‌های لوله شناخته می شود. شما در زمین های ناهموار می توانید به راحتی لوله های تک جداره به کار بگیرید.

لوله های پلی اتیلن چقدر عمر میکنند

 قابلیت جوش پلاستیک و مقاومت بالا در برابر ارتعاشات به عنوان دیگر ویژگی ‌های لوله تک جداره شناخته می ‌شود. لوله های تک جداره می توانند فشارهای گوناگون را تحمل کنند. به طور کلی باید به خوبی بدانید که لوله تک جداره پلی اتیلن در فشاری که حدود ۴۰ بار است مقاومت زیادی دارد. استفاده از این لوله در شبکه های انتقال آب بسیار کاربردی می باشد. بسیاری از لوله های قدیمی جای خود را به انواع لوله های پلی اتیلن داده اند.

خرید لوله پلی اتیلن تک جداره

با توجه به استاندارد مورد استفاده برای ساخت لوله پلی اتیلن تک جداره، آن را برای انتقال مواد متنوع مورد استفاده قرار می ‌دهند. لوله های تک جداره جهت انتقال دادن سیالات که دارای مواد شیمیایی هستند گزینه مناسبی به شمار می روند. علاوه بر این موارد، باید بدانید که در سیستم های خنک کننده و گرمایشی لوله های تک جداره استفاده میشوند. لوله های تک جداره را برای عایق سازی کابل برق می توانید استفاده کنید. در انتقال دادن فیبر نوری از این لوله به عنوان یکی از بهترین محافظ ها استفاده خواهد شد. مصرف لوله تک جداره پلی اتیلن نسبت به مدل دوجداره بیشتر است.

شرکت آب نهالان خلیج فارس، انواع لوله تک جداره پلی اتیلن را با بهترین قیمت  تولید و به فروش می رساند.