درباره شرکت آب نهالان خلیج فارس

شرکت تولیدی آب نهالان خلیج فارس با مدیریت مهندس اسماعیل براتی در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید.

در سال های نخست تولیدات خود را با لوله های سایز پایین ۱۶ الی ۶۳ و در سال ۱۳۸۵ تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۷۵ الی ۳۱۵ را آغاز کرد . در سال ۱۳۸۹جهت تکمیل نمونه تولیدات خود با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای و لوله های مه پاش با ضخامت های مختلف را راه اندازی نمود و در سال ۱۳۹۶ با پشتکار و تلاش شبانه روزی عوامل خود موفق شد تولیدات خود را افزایش داده و خط تولید BATTEN FELD را راه اندازی نماید.

شرکت آب نهالان خلیج فارس در سال 1384 در شیراز و استان فارس با هدف استفاده بهینه مصرف آب در بخش کشاورزی با روش های نوین آبیاری فعالیت خود را در خصوص تولید انواع لوله های پلی اتیلن آبیاری وآبرسانی تحت فشار و نوارهای آبیاری قطره ای آغاز نموده است. با تلاش و پشتکار مجموعه هم اینک دارای 7 خط تولید لوله پلی اتیلن پر سرعت با قابلیت تولید لوله از سایز 12 الی 500 میلیمتر در تمامی رده های فشاری 2.5 الی 25 اتمسفر و 6 خط تولید نوار آبیاری پرسرعت با فواصل روزنه های 10،20،30 سانتی متر میباشد ، که با مجموع 12000تن ظرفیت سالیانه در دو شیفت کاری مشغول به تولید میباشد.

دستگاههای تولید لوله پلی اتیلن شرکت دارای مجهزترین ماشین آلات روز جهان از شرکت معتبر Battenfeld cincinati کشور آلمان میباشند که دارای پیشرفته ترین سیستم های کنترل خودکار تولید لوله پلی اتیلن میباشد این خطوط دارای سیستم هوشمند گراویمتریک جهت اندازه گیری وزن واحد لوله و سیستمهای کنترل قطر و ضخامت لوله (التراسونیک) از شرکت inoex آلمان میباشد که امکان کنترل و نظارت کامل و دقیق وزن ،قطر و ضخامت دیواره لوله ها مطابق با معیارهای استاندارد در حین تولید لوله ها را فراهم میسازد . سیستم CO Extroder خطوط تولید قابلیت ایجاد نوار رنگی را بر روی لوله امکانپذیر مینماید. دستگاههای خطوط تولید مجهز به سیستم دوزینگ مستربچ جهت کنترل دقیق میزان افزودن مستربچ به مواد اولیه می باشند. مواد اولیه مورد استفاده در صنعت تولید لوله پلی اتیلن به دو صورت می باشد. یا مواد خود رنگ تولید شده توسط پتروشیمی، که خود این مواد دارای مقدار دوده بر اساس استاندارد های مورد نظر بوده و از آن ها به طور مستقیم برای مراحل تولید لوله پلی اتیلن استفاده می شود. یا استفاده از مواد شفاف پلی اتیلن و مستربچ دوده و مخلوط کردن آن ها در اکسترودر و گرفتن محصول نهایی. در حالت دوم که در کشور ما نیز بسیار مرسوم است باید بسته به نوع و درصد دوده موجود در مستربچ، طوری مقدار آن را تنظیم کرد که مقدارد دوده در محصول نهایی بین 2.5-2 درصد باشد. در صورتی که مقدار دوده در محصول نهایی کمتر از حد لازم باشد پلیمر مقاومت کافی در برابر اشعه UV را نخواهد داشت.در صورتی که مقدار دوده بیش از حد مجاز 2 تا 2.5 درصد وزنی باشد تمرکز تنش بوجود آمده و لوله آسیب پذیر می‌گردد.با توجه به حساس بودن و کوچک بودن این بازه استفاده از نسبت مناسب و صحیح مستربچ و پلی اتیلن بسیار حائز اهمیت خواهد بود. برای جلوگیری از خطا وتولید لوله پلی اتیلن یکنواخت باید یا از یک مخلوط کن استفاده کرد و ابتدا پلی اتیلن و مستربچ را با نسبت صحیح باهم مخلوط کرد و یا از سیستم دوزینگ استفاده کرد. به دلیل عدم خطا و دقت فوق العاده بالاتر از سیستم دوزینگ dosing استفاده میشود. این سیستم در طول فرایند مقادیر مشخصی از مواد و مستربچ را باهم مخلوط کرده و وارد فرایند تولید می نماید.

تجهیزات پیشرفته برش بدون براده برداری این شرکت عمل برش لوله ها را به صورت کاملاً عمودی و با سطح صاف و صیقلی انجام می دهد که این امر باعث تسهیل روند جوش و اتصال لوله ها می شود.

شرکت آب نهالان خلیج فارس به منظور کسب رضایت کلیه ی ذینفعان و تلاش جهت حضور موفق در بازار داخل و بهبود مستمر فرآیندها ،استقرار واستفاده از سیستم های مدیریت کیفیت را در اولویت اول فعالیتهای خود قرار اده است . بدین منظور برنامه ریزی و اجرای اهداف کیفی زیر را در سازمان پیگیری مینماید:

اهداف ما:

اهداف ما:

1- تامین رضایت هر چه بیشتر مشتریان وحفظ منافع آنها

2- حصول اطمینان از انطباق محصولات با مشخصات تعیین شده در تمام مراحل تولید

3- تحویل به موقع محصولات وخدمات وانجام کلیه تعهدات در قبال مشتریان

4- بهره گیری از مشارکت همگانی در تمامی بخش ها جهت نیل به اهداف کیفی

5- بهبود مستمر در فرایندهای سازمان

به منظور تحقق اهداف فوق راه کارهای ذیل مدنظر قرار گرفته است :

بایدها:

بایدها:

1- به کارگیری واستقرار نظام مدیریت کیفیت ایزو 2015-9001 در شرکت و تداوم آن

2- بهبود در ساختار اداری و شبکه سازی سیستم ها

3- رعایت استانداردهای ذکر شده منطبق با محصول

4- استفاده صحیح وبهینه از کلیه منابع ،تجهیزات وماشین آلات شرکت و نگهداری مطلوب آنها

محصولات ما

پلی الفین ها برای تولید انواع لوله در کاربردهای مختلف مثل لوله های انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب ، گاز، لوله های گرمایشی و لوله کشی منازل ، لوله های انتقال مواد جامد ، آبیاری قطره ای و لوله های حفاظتی استفاده میشود. لوله های پلی الفینی از حدود چهل سال پیش مورد توجه و استفاده قرار گرفتند و به تدریج با شناخت مزایا وکارکرد این لوله ها و نیز بهبود تدریجی ویژگی های پلی الفین های مورد مصرف در تولید لوله ، در بسیاری کاربردها جایگزین انواع لوله های بتونی ،فولادی ، چدنی و نیز لوله های پی وی سی شدند.

لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله های پلی اتیلن سنگین (HDPE) با دو گرید PE80 وpe100 از سایزهای 20 الی 500 میلیمتر در فشارهای 4 تا 25 بار مطابق با استانداردهای INSO14427و DIN8074 تولید میگردد.

لوله پلی اتیلن آبیاری

لوله پلی اتیلن سبک (LDPE) سایز 16 میلیمتر در کلافهای 400 متری جهت آبیاری در زمین های کشاورزی و باغ ها مطابق با استاندارد ملی INSO7607 تولید میگردد.

نوار آبیاری

نوارهای آبیاری قطره ای با فواصل روزنه های 20،10، 30 سانتی متر جهت آبیاری قطره ای در مزارع و صیفی جات به مدت یک فصل زراعی در کلافهای 1000 متری مطابق با استاندارد ملی INSO6775 تولید میگردد.

Some of Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sollicitudin ante nisl, non feugiat null fermentum lobortis. Aenean placerat ipsum ut velit elementum, in sodales tellus viverra. Phasellus vestibulum, ex non lobortis faucibus, odio nibh luctus massa, id volutpat risus nibh ac felis.

Lawns & Turf

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur fermentum lobortis. Aenean placerat vestibulum, ex non lobortis faucibus.

Trees & Hedges

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur fermentum lobortis. Aenean placerat vestibulum, ex non lobortis faucibus.

Brick & Rockery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur fermentum lobortis. Aenean placerat vestibulum, ex non lobortis faucibus.

جهت سفارش محصولات با ما در تماس باشید
  • 071-37134577